Renault Trafic
1.6 dCi T27 L1 trekhaak|airco|navi
Direct kopen, basisprijs: € 8.999,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.999,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 148,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.799,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 dCi T27 L1 trekhaak|airco|navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 januari 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 215.963 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 148,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.999,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-427-DK |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 1.100 kg |
| Gewicht: | 1.700 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning
- cruise control
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airbag passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- betonplex in laadruimte
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- Navigatie-pakket 2
- radio
- Regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- trekhaak
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte